• Košík zatím neobsahuje žádné zboží.

Úprava povrchu Latexu

PUDR

Ve výchozím nastavení je úprava povrchu Latexového oblečení se suchým práškem na vnitřní straně. Latexu tato úprava dává matný vzhled, ale je nejlepší pro skladování a přepravu.
Při prvním oblékání musíte vyzkoušet jak snadné, nebo obtížné bude oblékání především Catsuitů, kde je nutné natažení od spodu na hrudník a poté navléknout ruce a překlopit přes ramena. Pokud usoudíte že to nebude snadné (už při natažení Catsuitu na stehna), nepokračujte dále a přejděte na použití lubrikantu. Ideální je Silikonový olej, ale je možné použít jakýkoli jiný na vodní bázi ba nepoškodil Latex (bývá to na etiketě napsané, zda je lubrikant vhodný pro kondomy). Po namazání těla případně i vnitřku Catsuitu, bude další oblékání pohodlné a rychle
Podívejte se na toto video, kde je vše dobře ukázáno. Jakmile máte Catsuit na sobě, podle potřeby a Vašeho vkusu, můžete silikonový olej použít jako vnější leštidlo. Názory se v této věci liší, někdo vnější stranu leštíí někdo nechává Latex matný. Většina barev vynikne teprve až po naleštění. 
Pokud se jedná o váš první nákup Latexového oblečení, doporučujeme tuto výchozí možnost úpravy suchým práškem. Poté můžete dále experimentovat s různými typy lubrikantů, dokud nenajdete to, co se vám nejvíce líbí a vyhovuje. 

SILICON na vnější straně 

Podle našeho názoru, čistý silikon je vynikajícím leštidlem a již z výroby je vnější strana takto ošetřena. Tato volba je pro zákazníky, kteří již mají zkušenost se silikonem a nějaké malé množství mají doma, 

SILICON na vnější i vnitřní straně

Tato možnost kombinuje výše uvedené leštidlo z vnější strany  a pro lepší oblékání je nanešena tenká vrstva i na vnitřní stranu oblečení již ve výrobě. To je dobrý způsob, jak se lehce dostat do Catsuitu a mít ho připravený k nošení ihned po vybalení z krabice. Silikon uvnitř, ale nemůže být ponechán dlouho bez nošení, je lepší před každým použitím, nasilikonovat vnitřní stranu čerstvou vrstvou. Více informací, jak správně Latexové oblečení čistit a skladovat, se dozvíte v záložce "péče o Latex".

CHLORACE

Poslední možností úpravy je chlorace. Je to nejvíce používaná a oblíbená úprava našich zákazníků. Latexové oblečení je na konci výrobního prodesu ponořeno do  chemické lázně, která je v podstatě směs chloru a amoniaku.  Po této lázni a vyschnutí se molekulárně mění struktura Latexu a dojde k uzavření pórů na obou stranách. To má za následek především hladký povrch a zvýšenou odolnost proti křehnutí a známkám stárnutí. Tuto úpravu můžeme doporučit, protože přináší hned několik výrazných výhod viz. níže.
Proto jsme ji před několika lety zařadili mezi volitelnou možnost koncové úpravy. Proces chlorace je technologicky náročný a doba celkové výroby se s touto úpravou prodloužeje o 2 týdny.

Chlorací se stává Latex trvale hladký a jemný.  To znamená, že ve většině případů nebudete potřebovat mastek nebo lubrikant při oblékání Latexového oblečení.

*   můžete se rychle a bez námahy obléknout a svléknout.
*   Latex se k sobě nelepí, jakmile je opět čistý a suchý.
*   můžete se obléci do riflí, nebo košile přes Latexový Catsuit aniž by docházelo k lepenín nebo tažení mezi látkou a Latexem.
*   můžete v Latexu do postele, aniž by chytal nebo lepil k povlečení.
*   můžete oblékat a nosit více vrstev Latexu, budou po sobě "klouzat".
*   chlorací se nesnižuje klasická vůně Latexu ale téměř zaniká klasický zvuk "mlaskání" při oblékání.
*   chlorace je více odolná proti vzniku skvrn
*   chlorace nemění barvu Latexu
*   údržba Latexového oblečení ošetřeného chlorací se nemění - viz. odstavec "
Péče o Latex"

Proti všem svým kladným vlastnostem, má chlorace i jednu negativní vlastnost a tou je NEMOŽNOST OPRAVY LEPENÍM. 
Molekulární změny Latexu způsobí, že vulkanické lepidlo nesprávně chemicky reaguje a lepený spoj nemá svoji elastickou pevnost - mějte prosím i tuto informaci na paměti. Někteří zákazníci volí úpravu chlorací na menší kusy oblečení (spodní prádlo, košile, masky) u kterých nehrozí protržení. Samozřejmě je to ale otázka vkusu. Při dodržení všech pravidel při oblékání a svlékání, se nemusíte chlorace bát ani u Catsuitů.

Doprava zdarma

při nákupu nad 10.000 Kč
 

kupóny se slevou 10%

Pro všechny nově registrované
 

+420 608 125 647

Podpora 24 hodin denně