• Košík zatím neobsahuje žádné zboží.

Možnosti dopravy

Zboží (vzhledem k důvěrné povaze), odesíláme zabalené v neutrálních kartonových krabicích bez loga obchodu - není tedy v žádném případě možné identifikovat její obsah.

Zboží vždy pečlivě prokládáme abychom zabránili případnému poškození při přepravě. Pro doručování vašeho zboží volíme jen léty ověřené a spolehlivé dopravce

  • Pro zákazníky v ČR a SR zboží odesíláme prostřednictvím služby České pošty a Zásilkovny. Ceny od 90,- do 240,- Kč
    Možnost platby: kartou online, bankovním převodem, PayPal. Unikátní je také platba dobírkou - tedy za zboží neplatíte předem, ale až v den doručení
  • ​Pro zákazníky v Evropě zboží odesíláme prostřednictvím služby Německé, Rakouské pošty a DPD. Ceny od 150,- do 350,- Kč
    Možnost platby: kartou online, bankovním převodem, PayPal. Dobírka u zahraničních plateb není možná

ZÁSILKOVNA

Detailní pohled na dopravu prostřednictvím Zásilkovna ČR a SR

Námi oblíbený dopravce, kterého využíváme již většinu vašich objednávek. Prostě je jednoduchá, přehledná a hlavně rychlá a bezpečná.
Zboží na pobočce zásilkovny si můžete  vyzvednout obvykle druhý pracovní den (někdy o den déle), platí pro objednávky skladových položek do 13:00 hod.

Předem zvolené výdejní místo Zásilkovny, navštivte se svým mobilem - k vyzvednutí budete potřebujete HESLO, která Vám Zásilkovna pošle prostřednictvím SMS. Některá výdejní místa nabízejí i platby kartou (ověřte prosím předem) při jejím výběru).
Zásilku vám může vyzvednout i někdo blízký, pokud mu sdělíte heslo.. Zásilkovny slouží jen pro odběr zboží, není možné zde uplatňovat reklamace.
 

pOŠTA

Detailní pohled na dopravu prostřednictvím ČP, SP, Austrian Post a Deutsche Post

Zkušenosti s Českou a Slovenskou poštou máme mnohaleté. Její velkou výhodou je dlouhá doba uložení zásilky a široká síť výdejních míst. Pro zákazníky v ČR a SR nabízíme možnost výběru konkrétní pobočky včetně ostatních informací (otevírací době, bankomatu, parkoviště atd ..) 
Zboží doručované poštou je na cestě k vám obvykle za 2-4 pracovní dny.. Zákazníci jsou informováni prostřednictvím SMS zprávy.

Platba kartou je automaticky na každé pobočce možná. Je však nutné někdy vydržet stát frontu. Ceny služby doručení balíčku jsou oproti Zásilkovně poměrně vysoké, nicméně kvalita doručení je dobrá a k poškození zásilek nedochází.
 

dPD

Detailní pohled na dopravu DPD AT, DE

DPD je osvědčená přepravní společnost s velkým počtem mezinárodních poboček. DPD Classic doručí vaše zásilky spolehlivě, bezpečně a včas po celé Evropě.
Do evropských zemí přepravuje zásilky v rozmezí 2 - 4 pracovních dnů.
Zákazníci jsou o termínu doručení informováni e-mailem.
Pojištění do 50 000 Kč v ceně přepravy.
Až 3 pokusy o doručení.

Každá zásilka obsahuje 14 místný kód, který se po celou dobu doručování nemění a vy tak můžete jednoduše sledovat průběh doručování zásilky k vám domů.

 

Doprava zdarma

při nákupu nad 10.000 Kč
 

kupóny se slevou 10%

Pro všechny nově registrované
 

+420 608 125 647

Podpora 24 hodin denně