• Košík zatím neobsahuje žádné zboží.

O společnosti

Rodinná firma Bonovo s.r.o.

Rodinná firma Bonovo s.r.o, která byla založena v roce 2000, své aktivity od roku 2009  rozšířila o služby dovozu zakázkově vyráběných obleků Zentai. Unikátnost a jedinečnost těchto obleků, nás doslova nadchla. Byli jsme přesvědčeny, že mnohostranné využití Zentai obleků, Catsuitů a dalšího oblečení, bude zajímat naše zákazníky. Náš záměr se dařilo naplňovat hned od spuštění první verze našich webových stránek v srpnu 2009. V únoru 2014, jsme pro naše zákazníky uvedli 2. verzi našeho eshopu, s již pokročilou funkcionalitou ve zcela novém designu. V průběhu času jsme doplnili další možnosti parametrických úprav, nové materiály , nové způsoby dopravy i platby - takže vznikla potřeba celý web znovu přepracovat. Výsledkem je zatím poslední verze našeho obchodu spuštěná v  červnu 2020. Nabízí nově i jazykovou mutaci v Angličtině a Němčině.
Stále se ale držíme našeho hesla - přinášet vám radost a dělat vás alespoň na chvilku  "být někým jiným"

Žádný dotaz našich zákazníků pro nás není neobvyklý a každému dotazu se s pečlivostí věnujeme. Našim zákazníkům nabízíme absolutní diskrétnost a profesionální přístup při vyřizování objednávek. Při objednávání vyplňujete jen nejnutnější minimum osobních údajů, potřebných pro doručení zboží. Zásilky doručujeme se zcela neutrální adresou odesilatele a zcela diskrétně zabalené. Zboží balíme a odesíláme tak, že nelze nijak zjistit, co je obsahem balíčku.
Pokud jsme nuceni vám volat zpět, dbáme na to abychom se nejdříve ujistili, zda skutečně hovoříme se správnou osobou a pak teprve upřesníme, odkud a z jakého důvodu voláme.

Jsme připraveni věnovat se Vašemu přání a požadkům

  • Miroslav Novotný Technické dotazy, objednávky, dostupnost

    .. spolu můžeme komunikovat ještě před vaší objednávkou. V případě dotazů, se neváhejte ptát na 608-125 647, nebo info@zentai.cz.

  • Ing. Monika Novotná Třídění zásilek, fakturace, expedice zboží

    .. vlastnoručně kontroluji vaše zboží a chystám k expedici. Pokud máte dotazy přímo na mě, volejte 608-205 031, nebo na info@zentai.cz

Doprava zdarma

při nákupu nad 10.000 Kč
 

kupóny se slevou 10%

Pro všechny nově registrované
 

+420 608 125 647

Podpora 24 hodin denně