• Košík zatím neobsahuje žádné zboží.
Už 17 let
Zakázková výroba
Chráníme soukromí
100% spokojených

Nejnovější

Svět Zentai

Náš obchod se specializuje na zcela unikátní a jedinečné obleky Zentai. Význam slova "Zentai" pochází z japonštiny a znamená "celé tělo". Jedná se tedy o přiléhající jednodílné obleky, zcela pokrývající tělo včetně hlavy, prstů na rukou i nohou. Tvoří jakousi druhou kůži. Vyrábějí se především z elastických materiálů Lycra, Spandex, Nylon, ale v mnoha modifikacích také z PVC a Latexu. Obvykle jsou na zadní straně opatřeny zipem, ale jsou i modely především z materiálu Nylon a Latex, do kterých se lze vtěsnat i otvorem pro krk. Obepnutí těla tak dosahuje maximální možnou úrověň a přináší nositeli pocit naprosté identity před okolím.
Praktické použití nacházejí Zentai obleky (nebo Catsuity - modifikace bez hlavové masky), ve cvičebních a sportovních úborech  pro gymnastiku, rychlobruslení, nádechové potápění atd. Dále v oblasti filmu, kultury, hudebních klipů (Spiderman, Batman..) V neposlední řadě, je Catsuit a Zentai oblek vnímán určitou skupinou lidí za věc fetišistického významu, kdy je vyhledáván pro BDSM praktiky.
Zentai obleky nabízíme s velkou škálou možností modifikací pro konkrétní použití a vždy vycházíme z potřeb a přání našich zákazníků. Konkrétní možnosti úprav, naleznete vždy u detailu produktu. Většina modelů vyžaduje detailní oměření zákazníka, berte prosím tuto skutečnost na vědomí. V každém případě se jedná o přesně padnoucí oblek na míru - udělejte si radost.

FAQ - Nejčastější dotazy

Doprava zdarma

při nákupu nad 10.000 Kč
 

kupóny se slevou 10%

Pro všechny nově registrované
 

+420 608 125 647

Podpora 24 hodin denně